A kutyám megnyalta a péniszemet

a kutyám megnyalta a péniszemet az erekció szakaszai

Szerző: S. Kategória: Jó tudni! Téged is gyakran nyalogat a kutyád?

a kutyám megnyalta a péniszemet ami felgyorsítja a pénisz növekedését

Akkor biztosan elgondolkodtál már azon, mi állhat e viselkedés hátterében, miért szereti annyira ezt a cselekvést rajtad gyakorolni négylábú barátod.

A kutyák kevesebb fegyverrel rendelkeznek, mint mi, ha az érzelmeik kifejezéséről van szó, ám gyakran így is nehéz megértenünk őket. Egyik kommunikációs eszközük a másik nyalogatása: sok kutya óriási pusziosztó, legyen szó a gazdi kezéről, lábáról, arcáról… mindegy, csak érje el valahol!

a kutyám megnyalta a péniszemet hogyan bánik egy nő egy kis péniszzel

De vajon mi áll a viselkedés hátterében? A mamakutyától tanulta Az egyik legelső inger, interakció, amivel a kutya találkozik, az az anyjának gondoskodó nyaldosása.

a kutyám megnyalta a péniszemet Szeretik a lányok a kis péniszeket

Így ápolja, tisztogatja, szeretgeti kölykét az anyuka, így igen pozitív jelentést hordoz magában a cselekvés. Önkéntelenül is felnevetünk, magasabb hangnemre, becézgetésre váltunk, amit kutyánk a boldogsággal köt össze: így hamar rájön, hogy a nyalogatása pozitív érzelmeket vált ki a gazdiból - és ez őt is örömmel tölti el. Természetes, hogy így fog ezután is kedveskedni… Nyalogatásuk, bohóckodásuk nevetésre késztet minket - így akaratunk nélkül is pozitívan megerősíthetjük a viselkedést Fotó: masterfile.

A rangsorban alacsonyabban lévő kutya így fejezi ki a felette lévő felé az alárendeltségét.

a kutyám megnyalta a péniszemet vidám cum és a pénisz leesik

Boldogság és nyugalom A nyalogatáskor endorfin szabadul fel kedvenceink szervezetében. A pusziosztás során tehát kellemes, boldog érzést él meg az eb, miközben az esetlegesen ránehezedő stresszt is oldja.

Játékra hívás Ugyanúgy, ahogy behódolást, a nyalogatás játékra hívást is jelenthet. Így hívják fel magukra a figyelmet, és a játékos mozdulatok során megtanulhatják, hogy jobb ez a fajta figyelemfelkeltés, mintha a fogaikat használnák….

Pinterest Teljesen természetes, hogy mi emberek puszival illetjük a szeretteinket, barátainkat egy-egy találkozás alkalmával. Egyes vehemensebb ebnél is megfigyelhető ez a magatartás: hazaérkezve kedvencünk hanyatt-homlok rohan elénk, hogy örömében összenyaldossa a gazdit. De helyes-e, ha engeded ezt a fajta magatartást? Elkaphatsz-e valamit a kutyapuszinak köszönhetően? Először is azt kell tisztázni, hogy adódhat-e problémád abból, ha kedvenced megnyal téged.