Fasz pénisz, de nem meleg. Farok méregetés biszex módra - Meleg, gay szex történetek, és szex tippek

Kapcsolódó tartalom

Lányok fasszal Farok méregetés biszex módra Volt egy általános iskolás de nem meleg ebben a sztoriban legyen a neve Andrásakivel anno már harmadik osztályban játszottunk egymással, úgy ahogy azt egy kíváncsi természetű tízen éves szokta. Sose felejtem el, kíváncsiságból megnéztük egymás szerszámát, megfogtuk majd rövid jelent erejéig kipróbáltuk, hogy Ő a passzív szereplő, én az aktív szereplő.

Persze, itt hozzáteszem, hogy nem tettem bele a farkamat :-csak amolyan pettingszerű volt a játék. Telt múlt az idő, jött a Facebook korszak kezdete, aztán egymásra találtunk és elkezdtünk újra beszélgetni, egyelőre két kockán keresztül, majd személyesen is találkozgattunk.

Legfrissebb

Hozott-vitt kocsival, mentünk biliárdozni, utcán sétálva eszmét cserélni. Majd egyszer a kocsiban felhozta az általános időszak régi közös élményeit.

Lányos zavaromba köpni-nyelni nem tudtam. Megbeszéltük, hogy egyelőre még ne, mivel Neki barátnője volt és nem akartam bonyolítani az életét.

Farok méregetés biszex módra

Aztán szakított a csajjal, majd nekem lett barátnőm, aztán Ő mondott nemet, így kvittek lettünk. A Facebook-os kapcsolattartás persze még megmaradt köztünk, aztán mikor én fejeztem be a barátnőmmel a sarkamra álltam, és elhatároztam, hogy belemegyek akkor a közös játékba.

Megbeszéltük, hogy a házunktól nem messze levő kiserdőbe megyünk és lesz, ami lesz. Szerencsére kellemes nyári, esti idő volt. Mikor találkoztunk még beszéltünk egy-két dolgot, aztán nekivágtunk a rengetegbe.

Hozzászólások 0 Nézzünk szembe a tényekkel! A pénisz nélkül sehol nem lennénk… Nemcsak örömforrások, de az emberi fajfenntartás eszközei is. Freud szerint nem szervek mégha nem is az ember legszebb szervei, a legfontosabbak.

Bementünk de nem meleg holdsütötte erdőbe és a legbujább fák közé mentünk, hogy ha esetleg valaki még akkor futna, akkor ne lásson semmit. Smárolni kezdtünk megjegyzem nagyon érzékien csókolt. A smárolás olyan volt, hogy majdnem ledugtuk a nyelvünket a másik torkán, közben fogtuk, tapiztuk egymás farkát, seggét.

Ez az érzéki, nyugodt és egyben izgatott pillanat tartott legalább 2 évig Azután leültünk a földre és még folytattuk a játékot.

„Ennek belém kell mennie? Újajj.”

Az ajkai falását megunva szétgomboltam a sliccét és előbújt a szerszáma. Szerencsére ugyanolyan méretű volt az Övé, mint az enyém az enyém 16 centi.

fasz pénisz, de nem meleg

Megfogtam a forró, eres farkát és lassan bekaptam a makkját a számba és szopni, szívni kezdtem. Látszott rajta, hogy nagyon élvezni, aminek nagyon örültem.

fasz pénisz, de nem meleg

A szopás után nyaltam a vastag dákót, hol az egyik oldalát, hol a másik oldalát, majd a golyóit is. Bevettem a számba a zacsiját, majd azt is kényeztetni kezdtem.

fasz pénisz, de nem meleg

Látszott rajta, hogy majdnem kidurran. Egy kis idő elteltével Ő vette elő a farkamat a nadrágomból, majd Ő is belekezdett a kényeztetésbe. Szopta, nyalta, csókolgatta és fasz pénisz is rájátszott a tövénél.

fasz pénisz, de nem meleg

A szopás közben néha-néha szünet szerűen csókolóztunk. Az élvezetes pillanatok után, mikor a csúcsra vitt, beleélveztem a szájába. Monthatom hatalmas élmény volt. Persze nem nyelte le, hanem kiköpte, aztán felállt elém.

Én térdre ereszkedtem és újból szopni kezdtem a szép péniszét. Emlékszem volt, amikor háromszor adtam neki mély torkosat sajnos Ő nem tudott nekem, mert az én farkam azért jóval keményebb volt.

Miközben térdelve szoptam a farkát, fogtam a fenekét, simogattam a lábait, és a zacsiját. Aztán elérkezett az Ő ideje és Ő is beleélvezett a számba. Éreztem, ahogy lüktető dákó kilövelli a forró férfitejet, miközben csak szoptam és szoptam.

mekkora volt a legnagyobb? - Téma megtekintése - viaduktnyelviskola.hu Fórum

Mivel ez volt az első ilyen komolyabb szexuális élményem pasival, így én se nagyon mertem lenyelni az ondóját. A végére szépen felöltözködtünk adtunk még egymásnak egy-két romantikus csókot, majd folytattuk közös utunkat kifelé az erdőből.

Mondtuk is egymásnak hogy marhajó volt és meg kell ismételni, váltottunk még egy-két szót és aztán Ő ment a maga útján, én pedig az enyémen.