Nikotin-erekció. Mi teszi tönkre az erekciót?

A nikotin és az impotencia

De igazából a környezetemben, senkinek sincs még ötlete se arról, hogy mit is okoz a cigi a szexuális életben. Mik a hatásai?

nikotin-erekció

Dehidratáció egyes területeken? Ha lerakom a cigit, jobb lesz a szexuális életem?

A dohányzás hatása a szexre

Tény, hogy néhány tanulmány megvizsgálta ezt a kérdéskört, különösképpen a férfiak szexuális életére való hatását. A tanulmány kimutatta az összefüggést a  dohányzás  és az erekció nehézségei között. Nikotin-erekció nikotin egyértelműen az erek és a vér ellensége. Beszűkíti a véredényeket, hosszú távon pedig az ütőerekben is maradandó kárt nikotin-erekció.

A merevedés pedig egyértelműen a vérbőségtől függ, így a kapcsolat egyszerűen kimutatható a dohányzás és az erekció között nikotin-erekció és újra.

Aki dohányzik, rossz az ágyban?

Sok befolyásoló tényező Egy tanulmány szerint már mindössze két szál cigaretta is enyhébb erekciót eredményez a férfiaknál. Ezeket az eredményeket támasztja alá az elmúlt két évtizedben készített összes impotenciával, és merevedési zavarokkal foglalkozó kutatás.

nikotin-erekció

Nos, ez vagy az évszázad legnagyobb véletlene, vagy ténylegesen kapcsolat van a füstölgés és a merevedési zavarok között. Én inkább az utóbbira szavazok. Ugyanakkor azt is feljegyezték, hogy az emberek többsége öreg volt, és hogy a dohányzás csak egyik oka lehet az erekciós diszfunkcióknak.

• Hogyan lehet jobb erekciót elérni
  • Milyen méretűek a péniszek

Ugyanis probléma lehet még a stressz, a magas vérnyomás, az alkoholizmus, a cukorbetegség vagy éppen a prosztaták problémája. A fiatal dohányosok nyilvánvalóan nem veszik észre e hatásokat, de a saját szervezetüket rongálják, amely később lehet, hogy nem megfelelően fog működni.

Még ajánljuk

Nikotin-erekció akkor mi a helyzet a nőkkel? Szex közben a nőknél a szeméremajkaka csiklóés a hüvely vérrel telik meg, csak úgy, mint a férfiak pénisze izgatás közben.

nikotin-erekció

Ha a véráramlást gátolja a nikotin, a férfiaknál pedig — pontosan emiatt — impotenciát vagy merevedési zavarokat okozhat, így a nőknél és lehet számítani vérhiányra, ezáltal pedig az érzések megváltozására. Legyen egy nikotin-erekció kevesebb Nehéz azt mondani, nikotin-erekció lerakod a cigit, akkor javulni fog a szexuális életed, hiszen a szexuális életed nem csak a nemi szervekről szól.

Erekciós problémák

Természetesen, ha leteszed a cigit, csökkeni fog a fogaid sárgasága, egészségesebb lesz a bőröd, megelőződ a ráncok túl korai kialakulását az arcodon, a ruháid, hajad és a leheleted pedig nem lesz cigifüsttől büdös.

És talán segít a szexuális életeden is.

5 tipp, hogy addig tartson az erekció, amíg szeretnéd

Csökkented ugyanis a szívinfarktus, a rák kialakulásának nikotin-erekció, hosszabb és egészségesebb életre számíthatsz, ami a szexuális életedre is kihatással van. A dohányzás nem fogja tovább roncsolni a szexuális életed, és ha amúgy is le szeretnél szoknimiért ne lehetne ez egy valós indok?

Ha pedig észreveszed, hogy jobb vagy az nikotin-erekció, valószínűleg ez csak ösztönzőleg fog rád hatni, hogy nehogy újra elkezdj füstölögni!

Sok szerencsét!

1. Egészség Merevedési zavart idézhet elő a nikotin
  2. Így is növelhető a potencia - Az urológus tanácsai

KamaszPanasz - Cs. Hogyan kezeld a dohányzási kényszert? Mit tegyél, ha nikotinhiányod van?

nikotin-erekció

A sport segít a dohányzásról való les Kapcsolódó cikkek.