Pénisz figura. Pénisz formájú pohár (Nagy (150 ml))

Szerző: Gaál József Egy amerikai írónő, Susanne Kerns egy apró, pénisz alakú figurát talált abban a gyerekjátékkészletben, amit másodikos kisfiának és osztálytársainak rendelt egy internetes áruházból - írja a Popsugar.

pénisz figura 21 éves vagyok, elveszített merevedés

A puha, ruganyos és nyomkodható apró gumifigurák valódi slágerjátéknak számítanak az Egyesült Államokban. Ezért rendelt gyermekének egy 30 darabból álló csomagot Susanne. A készlet kibontása után viszont kiderült, hogy az egyik figura formára és stílusra jócskán elüt a többitől.

pénisz figura hogyan lehet helyreállítani az erekciót 60 évesen

Amikor megérkezett a csomag, a tizenkét és nyolcéves gyerekemmel és a barátaikkal nyitottuk ki, mindenki választhatott magának egyet-egyet  a figurák közül. Hát az én fiam épp a pénisz formájút vette ki. Persze hamar rájött, hogy mivel van dolga Persze ettől még a 9 éves fiú büszkén elmesélte az iskolában mindenkinek, hogy egy 'péniszbabát' kapott postán.

pénisz figura váratlan erekciós problémák

A kínos péniszsztorinak persze hamar híre ment az iskolában, immár közkincs. Az intézménybe járó diák azóta ezen élcelődik, Susanne-t, pedig csak úgy emlegetik egymás pénisz figura, hogy ő az az anyuka, akinek van egy pénisz alakú játékszere

pénisz figura miért ropog a pénisz