Eunuch-erekció. Merevedési zavarról a törvénykezésben és a korai tudományosságban

Szerző: Dr. Kopa Zsolt Forrás:  HáziPatika. Érdekes megfigyelni például, hogy a különböző korok törvényei hogyan eunuch-erekció e kényes témákkal kapcsolatban. A merevedési zavar válóok volt Hamurabi, a babilóniai birodalom alapítója, a történelem első törvényalkotó királyának törvénykönyvében a cikkelyből 64 a családi joggal foglalkozott.

Tartalomjegyzék

A férjek és feleségek jogairól és kötelességeiről is szólt egy cikkely. A társadalmi rendben monogámia volt érvényben, a törvény szerint azonban a feleség betegsége illetve meddősége esetén a férfiaknak lehetett ágyasa.

• Új korszak a merevedési zavar kezelésében Hippokratész a Kr.
  • A here marad, a vágy megy | hu
  • A fanyar költő leírja a finom ételek bizonyos kedvelőit, aki "minden nap pazarul és szabadidőben fogyasztotta el a tonhalat és a fokhagymás-mézes sajtpástétomot, mint a lampsacene eunoukhos ".
  • Miért nem alakul ki a pénisz
  • Erekciós paradicsom

A nők is elhagyhatták férjüket, amennyiben a férfi házastársi kötelességét nem tudta teljesíteni, illetve, ha a nő szexuálisan kielégítetlen maradt. Európában a XIII. Vincent Tagereau ben határozta meg a potencia fogalmát, mely szerint a potencia az erekció létrejöttéta hüvelybe hatolás képességét, majd végül az ejakulációt jelenti.

• BBC History Magazin
  • Index - Tudomány - Telhetetlen szeretőknek tartották a kasztráltakat
  • A herék betegsége nélkül is végeztek hajdanán és talán illegálisan ma is kasztrálást; gyermekkorban azért, hogy az énekhang gyermekies jellegét megtartsák [6] olaszoknálvagy a muszlimoknál olyan egyéneken, akikre a hárem őrzését bízták eunuch, spado, castratode ez orvosilag indokolatlan, és alapvetően ellenkezik a mai orvosi etikával.
  • Lymphangitis a péniszen
  • Megrepedt a péniszem

Ekkor a potenciazavar vádját bizonyítani kellett. Ebben a korban Európában a nő panasza jelentette az eljárás kezdetét. Ezt követően megkérdezték a férjet, beismeri-e funkcióbéli gyengeségét - ez volt a confessio beismerés. Ha kellett, a második lépcső volt a septima manus, vagyis hét tanú állítása a családból, a szomszédok közül, akik az eunuch-erekció eunuch-erekció házasságának teljességéről eunuch-erekció.

A merevedési zavar válóok volt

Ezt követő bizonyítási lépcsőben három éven belül kellett a eunuch-erekció kérdéseket megválaszolni: a férj tényleg potenciazavarral küzd-e, mióta áll fenn ez az állapot, miért nem mondta el a házasságkötés előtt, használt-e más módszert, volt-e valaha akaratlan ejakuláció áldozata, szenvedett-e korai magömlésben? Ahogy látjuk, a kérdések az eltérés meglétére, majd annak kórokára próbálnak irányulni, figyelembe véve azt a tudásszintet, mely a korban az erekcióról adott volt.

miért veszít egy srác erekciót a bejáratnál

A negyedik lépcső nagyon érdekes volt, itt ugyanis doktor előtt a férjet és a feleséget is vizsgálták, ill. Az utolsó lépcső egy szexuális teszt eunuch-erekció, ahol doktorok, sebészek és matrónák előtt szexuális aktust kellett lefolytatniuk. Ezt a lépést - test of congress - ben törölték.

A törvényi megfogalmazás szerint Boucher d'Argis a normális állapot, ha mindkét házastárs alkalmas házastársi kötelezettségeinek teljesítésére.