Fiú merevedése, Éjszaka többször is kialakul erekció

A kamaszkori merevedési zavarokat is kezelni kell Szerző: MTI Bármily meglepő, a tizenéves fiúknál is előfordulnak merevedési zavarok pszichés és testi okból is - állapították meg amerikai urológusok a kamaszok erekciós problémáit vizsgáló úttörő tanulmányukban. John P. Mulhall úgy véli, fontos a kamasz fiúk kezelésének megfelelő fiú merevedése, mert az erekciós zavarokat átélő ifjak pszichésen sérülhetnek, ami azután befolyásolja felnőttkori szexuális életüket, holott a korai kezelés hatékony lehet.

pénisz kendőkkel

Hirdetés Potencia teszt Sok férfi veszélyezteti erejét és teljesítőképességét életstílusával, anélkül, hogy ezzel tisztában lenne. Töltse ki a tesztet, és megtudja, hogy potenciája veszélyben van-e!

Az ifjak problémája átlagosan két éve állt fenn.

erekciós folyamat fotók

A 40 tizenéves felénél csökkent vagy hiányzott a szexuális késztetés, nak közülük nehézséget okozott az erekció elérése szexuális kapcsolat közben, nek gondot jelentett a merevedés fenntartása.

Nem minden jelentkező fiú élt szexuális életet, egy részükben az keltett gyanút, hogy az ébredéskori spontán merevedés, amelyről barátaik meséltek, náluk sosem történt meg.

Fiú merevedése hangsúlyozta, hogy ez a kérdés nagyon fontos az érettségüket összehasonlító kamaszok számára, amikor kiderül valamelyikük számára a probléma, nagyon nehéz a szülőkhöz, majd szakemberhez fordulniuk.

Számos lehetőség van a kezelésre Ha fizikai ok áll a funkciózavar hátterében, van lehetőség kezelésre: például hormonterápiával, ha az endokrin rendszer, vagy érműtéttel, ha a véredények hibáját azonosítják.

különböző típusú pénisz

A kutató azt is elmondta, hogy a fiatalok önbizalmának megőrzése érdekében a kezelés első lépéseként gyógyszert kapnak, amely lehetővé teszi számukra az erekció elérését, emellett pszichoterápiával triderm és pénisz őket. A gyógyszer alkalmazására átlagosan egy évig volt szükség. Mulhall hozzátette, hogy a kamaszkori merevedési zavarok kezelésének szükségességét talán megkérdőjelezik néhányan, ám szerinte egy fiatal férfi szexuális és általános jóléte szempontjából is létfontosságú ez a kérdés.

hogyan kínoztam a péniszemet

Ahogy a kutató megjegyezte, a 35 év körüliek nem gondolnak szívesen arra, hogy akár a szüleik, akár a gyerekeik szexelnek, pedig "minél nyitottabbak vagyunk ezekkel a tizenévesekkel, annál nagyobb eséllyel hoznak jó döntéseket". A tanulmány a BJU International című orvosi szaklap márciusi kiadásában jelent meg.

Amikor egy férfinak merevedése van, a filmekben máris készen áll a szexre. De mi történik ilyenkor a valóságban? Mit jelez a testünk, mire reagál, és hogyan működik?