Hogyan lehet péniszet csinálni egy lány számára. „Ennek belém kell mennie? Újajj.”

Szomorú azonban arra gondolni, hogy sok nő nem értékeli, hogy ez milyen szórakoztató tud lenni.

Az a bizonyos első – mit csináljunk első szeretkezéskor?

Ennek az hogyan lehet péniszet csinálni egy lány számára oka, hogy nem tudják, hogyan kell helyesen csinálni, így aztán tényleg nem lesz szórakoztató a dolog. Mert ha rosszul csinálják, akkor a férfi nem fogja élvezni, a nő pedig kudarcként könyveli el magának.

hogyan lehet péniszet csinálni egy lány számára a pénisz ok nélkül emelkedik

Van viszont egy jó hírem: Könnyen meg lehet tanulni, hogyan váljék belőlünk kitűnő oboázó. A következőkben pontosan ezt fogom elmondani nektek. Nem számít, milyenek a körülmények, lehettek otthon az ágyban vagy egy parkoló kocsiban, csak az a lényeg, hogy a számotokra szükséges mértékben vonuljatok vissza, ahol nyugodtan játszadozhattok és szexisnek érezhetitek magatokat.

A mostani leírás kedvéért tegyük fel, hogy egy heverőt választottatok. Egyedül vagy egy férfival, akit szeretsz és akiről tudod, hogy jól esne neki most egy jó kis oboázás.

hogyan lehet péniszet csinálni egy lány számára miért különböző péniszméretek

Csússz a padlóra a lábai közé és nyisd ki a sliccét. Nyúlj be és érintd meg a farkát. Ha odavan érted, már kemény lesz a szerszáma.

1. Én nőként bátran merem írni neked, hogy a kis mérettel nem lehet mit kezdeni.
  2. Nőkkel készített mélyinterjúinkban ezzel épp ellenkező eredményre jutottunk.
  3. Ki szereti a kis péniszt?
  4. Férfiak merevedési problémája
  5. Miért romlik az erekció az évek során
  6. Ez volt húsz lány első gondolata, mikor megláttak egy péniszt | Az online férfimagazin
  7. 4 péniszbűvölő praktika, ami a pasid kedvence lesz (18+) - Nő és férfi | Femina

Ha ideges, akkor esetleg még összekuporodva találod az alsónadrágjában. Fogd meg és tarts a markodban a farkincát, majd halolj fel az arcához és csókold meg!

Keresés a playeren

Figyeld, érzel-e valamilyen reakciót odalent. A legkisebb mozgás már jó jel. Most húzd elő a farkát és nézd meg, hogyan áll. Ha egyenesen felfelé, akkor nagyszerűen csinálod, egyébként pedig ezt kell tenned: Fogd a golyóit a bal kezedbe, a farkat pedig a jobba.

hogyan lehet péniszet csinálni egy lány számára merevedés és fáradtság

Gyengéden markold meg és vidd a kezed a rúd aljához, és készülj fel a szopásra. Körözz a nyelveddel az ajkaidon, hogy jó nedvessé váljanak és nézz a párod szemébe! Nézni akarja majd, amint franciázol neki.

A téma leírása

A férfiak szeretnek leskelődni. Most nyisk ki egy picit a szádat, hogy evvel kínozd és hergeld a férfit, majd kerülj nagyon közel a farokhoz.

Lélegezz rá, fújj rá forró levegőt! Megint dugd ki a nyelvedet és nyúlj vele a farok felé, kínozd! Győződj meg róla, hogy jó nedves a nyelved, ezután kezd bele a rúd aljánál és nyalj felfelé, szép lassan! Fordítsd oldalra a fejed, és tégy úgy, mintha ki akarnál belőle harapni egy darabot: óvatosan ereszd a fogaidat egy picit a húsába! Nedvesítsd meg a farkat megint a nyelveddel és, akár a kezeddel, terítsd szét a folyadékot.

hogyan lehet péniszet csinálni egy lány számára merevedés a korral

Egy nedves farok sokkal szexisebben néz ki és sokkal szexisebb hangokat produkál, mint egy száraz. Eközben a bal kezed a golyókat masszírozza, esetleg egy kissé meg is karmolhatod. Ha kedved tartja, a golyók alá, mögé is nyúlhatsz, hogy elérd a popónyílás előtti rendkívül érzékeny területet, vagy akár a popónyílás felett is kalandozhatsz nagyon gyengéden az ujjaiddal.

Ez, mivel a merevedést okozó izom innen ered, rekciót fog kiváltani párod farkában.

Account Options

Miután jó párszor végignyaltad a rudat és az már teljesen nedves és merev, a férfi csalódottságában elkezd izegni-mozogni, ha nem kezdesz komolyabb dolgokba. Egy gyors pillantás az arcára tudatni fogja veled, ha túl messze húzod a bevezetőt. A kínzás persze nagyszerű Egy kis franciázási gyakorlat meg fogja tanítani neked, hogy mikor is éred el ezt a pontot. Egyik alkalommal, amikor felfelé nyalsz a rúd aljától a makk pereméig, ne állj meg!

Előjáték, avagy a fő attrakció?

Folytasd a hosszú, nedves nyalást a farok tetején keresztül, egy picit elidőzve a középen levő lyuknál. Mártsd bele a nyelved hegyét, ha tudod, de még ne szopjad be a makkot! Most futtasd körbe-körbe a nyelvedet a makk pereme körül, egészen körbe, gyors áthaladásokkal a veled pontosan szemben levő puha bőrrésznél. Ez az a hely, ahol a legtöbb férfi a legérzékenyebb.

De nem minden férfi!

Felnőtt tartalom!

Ez egy olyan dolog, amit egy jó oboázónak meg kell tanulni, mihelyst kényelmesen érzi magát. Tegyél fel kérdéseket! Minden férfi egyedi, és egyedi az ő farka is! Préseld végig a rudat és nézd meg, előbukkan-e valamilyen Vákuumszivattyús alkalmazás péniszhez folyadék.

Ha igen, mártsd bele a nyelved hegyét, majd húzd el lassan.

• Pénisz lila
  • Erekció valerianból
  • Tweet A szex egy igen összetett dolog, akár tapasztaltuk már, akár nem.

Ki fog nyúlni, ahogyan a nyelved távolodik, és ez nagyon erotikus látvány a partnered számára. Mostantól csináld úgy tovább, ahogyan neked tetszik. Közelíts rá a makkra, mintha csokifagyiból lenne, és vedd a teljes makkot forró szádba!

Tartsd ott pár másodpercig! Figyeld, ahogyan felnyög a partnered! Most gyorsan menj lefelé, és vegyél a farkából akkora darabot a szádba, amekkorát csak tudsz! Ne aggódj, nem fogsz megfulladni!

hogyan lehet péniszet csinálni egy lány számára fevarin erekcióból

Ha pont a megfelelő módon hajlítod a nyakadat, akkor simán a torkodba csúsztathatod!