Nők, akiknek péniszük él. Pillangók, Péniszek - Freud

nők, akiknek péniszük él hogyan lehet erekciót erősíteni tabletták nélkül

A nagy farok is lehet inkább átok, mint áldás Síkosító, redukált pózok, sok türelem és odafigyelés a megoldás. Egy nemzetközi kutatócsoport megvizsgálta azt a kérdést, hogy a nők vonzóbbnak tartják-e azokat a férfiakat, akiknek akiknek péniszük él a pénisze. A kutatókat azért foglalkoztatta a téma, mert a múltban egymásnak ellentmondó kutatási eredmények született, és úgy vélték, a felmérések során módszertani hibákat követtek el, akiknek péniszük él felmérésben részt vevő nőknek túl közvetlenül tették fel az erre vonatkozó kérdéseket.

nők, akiknek péniszük él hogyan lehet kielégíteni egy vékony péniszű lányt

Brian Mautz, az evolúció és a szexuális kiválasztás kutatója, az Ottawa Egyetem munkatársa szerint a péniszméret érzékeny téma, ezért nehéz meghatározni, hogy a korábbi felmérésekben részt vevő nők félrevezető válaszokat adtak-e a korábbi felmérések során.

Az új tanulmányhoz férfiakról készült, számítógéppel létrehozott képeket használtak. A kísérletben részt vevő ausztrál nőnek 53 képet mutattak, és ki kellett választaniuk az életnagyságú, térben forgatható modellek közül azokat, amelyeket szexuálisan a legvonzóbbnak találnak.

A VILÁG LEGFIATALABB SZÜLEI (sokkoló)

A felmérésben csak heteroszexuális nők vettek részt, és a válaszokat név nélkül gyűjötték össze. A nők átlagosan három másodpercig nézték a számítógépes modelleket, és a magasabb, nagy hímvesszőjű férfiak jobban felkeltették a figyelmüket, őket találták a legvonzóbbnak.

nők, akiknek péniszük él miért nem lett rugalmas a pénisz

A PNAS tudományos folyóiratban közzétett tanulmány szerzői szerint a kutatási eredmény ellentmond annak az állításnak, hogy a nőknek nem számít a hímvessző mérete. A szerzők szerint az eredmények azt mutatják, hogy az őskori nők, akik anyaszült meztelenül láthatták a férfiakat, jobban vonzódhattak a nagyobb péniszű férfiakhoz, ami a hosszabb hímvessző evolúciójához is hozzájárulhatott.